Кабмін скасував комітет, який очолював Семиноженко

Кабмін скасував комітет, який очолював СеминоженкоКабінет міністрів затвердив перелік та склад урядових комітетів, скасувавши два з них.

Зокрема, Кабмін скасував комітет з питань реформ на чолі з прем`єр-міністром та з питань гуманітарного, соціального і науково-інноваційного розвитку, який очолював звільнений на початку липня віце-прем`єр Володимир Семиноженко.

Згідно з розпорядженням уряду від 28 липня, питання комітету під керівництвом Семиноженка розподілені між іншими урядовими комітетами, у зв`язку з чим їх назви трохи змінені.

Зокрема, комітет з питань розвитку галузей економіки на чолі з першим віце-прем`єром Андрієм Клюєвим став комітетом з питань розвитку галузей економіки та науково-інноваційної діяльності.

Назва урядового комітету з питань екології, молодіжної політики, спорту і туризму поповнилася питаннями культури, а комітету з питань регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства на чолі з Віктором Тихоновим – питаннями соціальної політики та гуманітарного розвитку.

Крім того комітет з питань аграрної політики Віктора Слаути став комітетом ще й з питань земельних відносин, а комітет з питань національної безпеки, оборони, правоохоронної діяльності та роботи підприємств військово-промислового комплексу під керівництвом віце-прем`єра Володимира Сівковича – з питань правової політики.

Назви урядових комітетів з питань економічної політики на чолі з віце-прем`єром Сергієм Тігіпком та з питань підготовки до проведення Євро-2012 на чолі з віце-прем`єром Борисом Колесніковим залишилися без змін.

Нагадаємо, уряд відмовився від планів знайти заміну звільненому віце-прем`єру з гуманітарних питань Володимиру Семиноженку. За даними КоммерсантЪ-Украина, його повноваження розподілені між іншими віце-прем`єрами і міністром Кабінету міністрів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня