МВС: Проти київських чиновників порушено близько 20-ти кримінальних справ

МВС: Проти київських чиновників порушено близько 20-ти кримінальних справПроти чиновників столичної мерії та керівників низки комунальних підприємств столиці у даний час порушено близько 20-ти кримінальних справ, пише газета Сегодня.

Про це сказав начальник УБОЗ ГУ МВС України в Києві Олександр Плужник.

“Уже є інформація, що будуть порушені кримінальні справи і проведені арешти інших чиновників і керівників мерії”, – сказав Плужник.

Зокрема, Плужник повідомив, що Голосіївський суд заарештував заступника гендиректора КП Київпастранс Володимира Асадчева на два місяці. Чиновнику інкримінують злочин за ч. 5 ст. 191 КК України (розкрадання в особливо великих розмірах).

Плужник: За слідчим діям проходитиме група осіб. Схема була така: завищували ціни на матеріали, які використовувалися при будівництві лінії швидкісного трамвая – вартість піску була завищена в два рази, щебеню – в шість разів. Крім того, викликають серйозні сумніви комплектуючі трамвайного полотна. Буде призначено експертизу, оскільки полотно неякісне, це може призвести до жертв

“За слідчими діями проходитиме група осіб. Схема була така: завищували ціни на матеріали, які використовувалися при будівництві лінії швидкісного трамвая – вартість піску була завищена в два рази, щебеню – в шість разів. Крім того, викликають серйозні сумніви комплектуючі трамвайного полотна. Буде призначено експертизу, оскільки полотно неякісне, це може призвести до жертв “, – зазначив начальник столичного УБОЗ.

За його словами, встановлено, що функціонувала група посередників. Також встановлено, що були підставні фірми, через рахунки яких проходили ці гроші. Загальна сума порушень становить 30 мільйонів гривень – десята частина вартості будівництва.

У МВС не виключають, що в даній схемі були задіяні керівники мерії високого рівня.

Нагадаємо, 28 липня, міліція затримала начальника управління охорони здоров`я медичного забезпечення КМДА Людмилу Качурову за підозрою у зловживанні бюджетними коштами на суму 1,5 мільйонів гривень. Під час затримання у Качурової погіршився стан здоров`я. За словами начальника прес-служби столичної міліції Володимира Поліщука, Качурову відвезли до лікарні швидкої допомоги на Братиславській.

“Як тільки медики вирішать, що керівнику міського відділу охорони здоров`я стало краще – її доставлять до суду, де має вирішитися питання: вона залишається на підписці або ж буде поміщена під варту”, – сказав глава прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук.

Тим часом, екс-заступник голови КМДА Ірена Кільчицька заявила, що утримання екс-керівника Головного управління охорони здоров`я Людмили Качурової під вартою є особистою помстою високопоставленого чиновника МВС, якому Качурова відмовила в призначенні його молодої коханки головним акушером-гінекологом Києва.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня