Дело: Всупереч забороні Азарова Київський центр зайнятості оголосив тендер на купівлю авто

Дело: Всупереч забороні Азарова Київський центр зайнятості оголосив тендер на купівлю автоКиївський центр зайнятості оголосив тендер на закупівлю легкового автомобіля Volkswagen Passat всупереч забороні Кабінету міністрів на придбання машин за бюджетні кошти, пише видання Дело.

Як пише газета, у Віснику тендерних закупівель від 26 липня опубліковано оголошення Київського відділення Центру зайнятості при Міністерстві праці та соціальної політики про проведення тендеру на закупівлю легкового автомобіля Volkswagen Passat.

Тендер заплановано на серпень 2010 року. Ринкова вартість автомобіля Volkswagen Passat становить від 30 до 40 тисяч доларів.

Дело зазначає, що плани чиновників з Центру зайнятості йдуть врозріз з новою політикою економії, яку почав проводити український уряд.

21 липня прем`єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабміну заявив про відмову держави придбати нові службові автомобілі для чиновників.

24 липня Держказначейство розповсюдило повідомлення, що “у зв`язку з необхідністю економії та ефективного використання коштів у 2010 році не буде здійснюватися фінансування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на придбання нових службових автомобілів, дорогої техніки, меблів, здійснення ремонту кабінетів і т.п.”.Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках партнерської угоди з газетою Дело.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня