Цушко заявив, що СПУ невигідно об`єднуватися з ПР: У нас різний електорат

Цушко заявив, що СПУ невигідно об`єднуватися з ПР: У нас різний електоратЛідер Соціалістичної партії України, міністр економіки Василь Цушко в інтерв`ю Газеті по-українськизапевнив, що СПУ і Партія регіонів не будуть об`єднуватися.

“Це невигідно – у нас різний електорат”, – сказав Цушко. “Ми будемо партнерами з трьома партіями, які створили коаліцію. І з іншими теж “, – додав глава СПУ.

Цушко також заявив, що Соцпартію не будуть фінансувати олігархи. “Такого не буде. Кожен член партії буде платити внесок від 50 гривень на місяць “, – зазначив політик. За його словами, щоб мати незалежну народну партію, потрібно платити.

Говорячи про місцеві вибори, призначені на 31 жовтня, новий лідер Соцпартії зауважив, що особисто буде перевіряти всі списки кандидатів у депутати до місцевих рад. “Якщо людина зі списку менше року в партії, то питання, як вона туди потрапила? Або чийсь родич, або друг, або гроші заплатив. Швидше – останнє “, – додав Цушко і запевнив, що знайде час переглянути 700 виборчих списків. “Дійду до рівня районів”, – сказав він.

На думку голови парії, проблема СПУ полягає в тому, що партія “стала закритою”. “Партійні апаратники, які крутилися біля керівництва, намагалися, щоб у цей” закритий клуб “ніхто не потрапляв. Інакше їм було б менше місця “, – зазначив він. За словами голови СПУ, “потрібно відкрити партію для всіх охочих”.

Також в інтерв`ю Газеті по-українськи Цушко повідомив, що СПУ піде на вибори з гаслами щодо гарантій захисту власності. “Не зробимо власність священною коровою – в цю країну не прийдуть інвестиції”, – запевнив міністр. Водночас, він сказав: “Проте, вже ніхто не вірить, що ми повернемо державі заводи, які зараз в олігархів”. “Потрібно визнати і гарантувати, що їх не заберуть. Олігархи повинні бути впевнені, що передадуть цю власність у спадок своїм дітям. Тоді вони будуть співпрацювати з профспілками, платити гідну зарплату працівникам, будуть інвестувати “. За словами глави Мінекономіки, “зараз капітали вивозять за кордон”.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи обговорював він цю тему з Президентом Віктором Януковичем, Цушко сказав: “Так, він це підтримує”.

Нагадаємо, позавчора ЗМІ повідомили, що між новим головою Соцпартії Василем Цушком і головою партії Справедливість Станіславом Ніколаєнко ведуться переговори про створення єдиної лівої партії.

***

24 липня Соціалістична партія України обрала своїм лідером міністра економіки Василя Цушка замість Олександра Мороза. При цьому Мороза обрали почесним головою СПУ. Раніше Мороз в інтерв`ю Коммерсант-Украина розповів про майбутнє Соцпартії на чолі з Цушком. Після свого обрання головою СПУ Цушко розповів про прийдешні перестановки в партії.

За матеріалами: Газета.ua

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня