Влада Києва обіцяє, що завтра Оболонь і Троєщина отримають гарячу воду

Влада Києва обіцяє, що завтра Оболонь і Троєщина отримають гарячу водуГаряче водопостачання мешканцям Оболонського і Деснянського районів Києва буде відновлено в суботу, заявив заступник голови Київської міськадміністрації Олександр Мазурчак.

“Гарячу воду вже сьогодні включать. Завтра зранку ті кияни, ті 1,9 тисяч будинків на Оболоні та Троєщині, в яких сьогодні немає гарячої води, будуть з гарячою водою”, – заявив він.

У свою чергу Газ України 29 липня о 22:00 відновив подачу газу на ТЕЦ-6, що дозволить відновити гаряче водопостачання Оболонського, Деснянського, частини Дніпровського та Подільського районів.

“Гарячу воду відповідної якості мешканці відключених районів отримають вранці 31 липня”, – йдеться в повідомленні Київенерго.

За словами Мазурчака, домовленості про поновлення роботи ТЕЦ-6 вдалося досягти після проведення переговорів в.о. голови Київської міськадміністрації Олександра Попова з міністром палива та енергетики Юрієм Бойком.

Водночас, вестимуться переговори з Київенерго та банками для залучення кредитних ресурсів, які підуть на погашення заборгованості перед Київенерго з різниці у тарифах.

Київенерго зазначає, що залишається загроза нових обмежень поставок газу у зв`язку з боргом Київської міської державної адміністрації перед Київенерго з різниці в тарифах.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня