Джерело: Попов звільнив начальника Київського метрополітену

Джерело: Попов звільнив начальника Київського метрополітенуВиконуючий обов`язки голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов звільнив начальника комунального підприємства Київський метрополітен Петра Мірошникова.

Про це повідомило джерело в Київміськадміністрації.

Джерело також зазначило, що зараз вирішується питання щодо виконуючого обов`язки начальника Київського метрополітену.

Як раніше повідомляла газета Сегодня з посиланням на власні джерела у столичній мерії, найближчим часом планується зміна керівництва Київпастрансу та Київського метрополітену.

Начальник УБОЗ ГУ МВС України в Києві Олександр Плужник сьогодні заявив, що 28 липня Голосіївський суд заарештував заступника гендиректора КП Київпастранс Володимира Асадчева на два місяці. Чиновнику інкримінують злочин за ч. 5 ст. 191 КК України (розкрадання в особливо великих розмірах). Він також повідомив газеті Сегодня, що вже є інформація про порушення кримінальних справ і арешти інших чиновників і керівників мерії.

Крім цього, 28 липня міліція затримала начальника управління охорони здоров`я медичного забезпечення КМДА Людмилу Качурову за підозрою у зловживанні бюджетними коштами на суму 1,5 мільйонів гривень.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня