Над Чернігівською областю пронісся буревій: загинув 16-річний юнак

Над Чернігівською областю пронісся буревій: загинув 16-річний юнакУ Чернігівській області в результаті складних погодних умов у деяких районах, зокрема, сильних поривів вітру, загинув юнак. Крім того, на території Новгород-Сіверського та Семенівського районів частково пошкоджено дахи адміністративних і господарських будівель.

Як повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської облдержадміністрації, в селі Бондарівка Сосницького району поблизу сільського клубу порив вітру зламав частину тополі, що росла над проїжджою частиною. Дерево впало на двох осіб, мешканців села Прачі Борзнянського району, які проїжджали повз дерева на мопеді.

У результаті цього водій мопеда та пасажир отримали тілесні ушкодження. Одного з потерпілих, 1994 року народження, каретою швидкої медичної допомоги доставили в приймальне відділення Сосницької центральної районної лікарні, де він від отриманих травм помер. Інший потерпілий за медичною допомогою не звертався.

Крім того, внаслідок урагану в селі Чайкіно Новгород-Сіверського району поривом вітру було пошкоджено близько 100 кв м даху на будівлі навчально-виховного комплексу. У селі Печенюги Новгород-Сіверського району внаслідок падіння дерева на будівлю амбулаторії загальної практики сімейної медицини пошкоджено дах площею близько 90 кв м.

У селі Костобоброве Семенівського району поривом вітру було пошкоджено близько 150 кв м даху на будівлі загальноосвітньої школи. Також пошкоджено дах газової котельні школи на площі 40 кв м, дахи чотирьох споруд для утримання великої рогатої худоби загальною площею 180 кв м та приміщення для сушіння зерна на площі 100 кв м приватного сільськогосподарського підприємства. Крім того, вітер пошкодив дахи 10 приватних житлових будинків.

Нагадаємо, 5 липня сильний вітер і злива обрушилися на Дніпропетровську область. Стихія забрала життя однієї людини.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня