Київенерго заявляє про непричетність компанії до кримінальних справ проти співробітників мерії

Київенерго заявляє про непричетність компанії до кримінальних справ проти співробітників меріїДепартамент корпоративних комунікацій АК Київенерго спростовує інформацію, розміщену 30 липня 2010 на сайті газети Сегодняу статті МВС: У київській мерії ще будуть арешти.Як сказано в повідомленні компанії, зокрема, у статті йдеться про наступне: “Вже відкрито понад 20 справ проти чиновників мерії та КП. Як стало відомо Сегодня з власних джерел, мова йде про Плесо, яке завідує пляжами, Київенерго, Водоканал”.

У компанії заявляють, що Київенерго не має ніякого відношення до кримінальних справ, порушених проти чиновників.

“Розміщена інформація є наклепом і вимагає негайного спростування. До того ж Київенерго не є комунальним підприємством і не підпорядкована мерії”, – йдеться в повідомленні.

Департамент корпоративних комунікацій компанії зазначає, що журналіст видання “знехтував своїми професійними обов`язками, побудувавши публічне звинувачення компанії Київенерго і її керівників на неперевірених фактах. Таким чином, журналістом порушені не лише професійні, а й юридичні та етичні норми”.

У зв`язку з цим компанія вимагає від редакції газети Сегодня опублікувати офіційне спростування неправдивої інформації, відповідно до вимог законодавства.

“Якщо це не буде зроблено оперативно і в повному обсязі, компанія залишає за собою право звернення до суду для примусового виправлення редакцією і журналістом інформації, яка не відповідає дійсності”, – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, начальник УБОЗ ГУ МВС України в Києві Олександр Плужник у своєму інтерв`ю газеті Сегодня заявив, що проти чиновників столичної мерії та керівників низки комунальних підприємств столиці у даний час порушено близько 20-ти кримінальних справ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня