Міліція затримала підозрюваних в організації вибуху в Запоріжжі

Міліція затримала підозрюваних в організації вибуху в ЗапоріжжіПравоохоронці Запоріжжя затримали кілька людей, підозрюваних в організації вибуху у Свято-Покровському храмі, що забрав життя однієї людини.

Про це сьогодні, 30 липня, під час візиту в Запоріжжі повідомив міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

“Затримано кілька людей, можна говорити про їхню причетність до даного злочину. Однак, це ще не доведено – проводяться допити, експертизи. Тому говорити про цих людей більш конкретно ми, поки, не можемо. Що стосується вибухового пристрою, то експерти зробили висновок, що в ньому спрацював годинниковий механізм “, – зазначив Анатолій Могильов.

 Нагадаємо, 28 липня близько 16:40 в Запоріжжі у Свято-Покровському храмі Української православної церкви Московського патріархату пролунав вибух. За словами служителів храму, вибухнув згорток, що лежав біля дверей до храму. В результаті вибуху постраждали дев`ять осіб. Пізніше в лікарні на операційному столі померла 80-річна черниця Людмила.

Губернатор Запорізької області заявив, що вибухнув безоболонковий вибуховий пристрій, а прокурор області поінформував, що це був саморобний вибуховий пристрій, виготовлений з металевої каструлі діаметром 18 сантиметрів, алюмінієвої пудри і селітри. За словами прокурора, еквівалент вибухового пристрою в тротиловому еквіваленті становив 200 грам.

МВС заявило, що розглядає кілька версій вибуху в храмі, у тому числі теракт. Міліція перевірила всі храми Запоріжжя і оголосила винагороду за допомогу в затриманні винуватців вибуху.

29 липня Президент України провів зустріч з керівниками силових органів, під час якої доручив у найкоротші терміни розслідувати обставини вибуху в Запоріжжі. Силовики пообіцяли розкрити справу.

За матеріалами: Репортер Запорожья

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня