Глава МВС: Вибух у Запоріжжі міг бути скоєний на релігійному грунті

Глава МВС: Вибух у Запоріжжі міг бути скоєний на релігійному грунтіМіністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов не виключає, що вибух у Свято-Покровському храмі Запоріжжя міг бути здійснений за релігійними мотивами.

Про це він заявивсьогодні, 30 липня, в Запоріжжі. Глава МВС назвав подію рідкісним випадком. Вінтакож повідомив, що щодня доповідає про хід розслідування Президенту УкраїниВіктору Януковичу. 

“Церідкісний випадок – вибух у храмі. Справа перебуває на особистому контроліПрезидента. Я доповідаю йому щодня про проведені міліцією роботи в цьомунапрямку. Сьогодні особисто приїхав подивитися на роботу запорізької міліції вцьому напрямку. Сьогодні я переконався, що і ГУ МВС, і СБУ проводять в даномунапрямі роботу в повному обсязі, претензій немає, – сказав міністр.

Як повідомивпредставник управління МВС в Запорізькій області, міліція гарантує 200 тисячгривень винагороди за інформацію, яка допоможе розкрити справу.

Нагадаємо,сьогодні, 30 липня, Анатолій Могильов повідомив, що правоохоронці Запоріжжязатримали кілька людей, підозрюваних в організації вибуху у Свято-Покровськомухрамі.

Нагадаємо, 28липня близько 16:40 в Запоріжжі у Свято-Покровському храмі Українськоїправославної церкви Московського патріархату прогримів вибух. За словамислужителів храму, вибухнув згорток, що лежав біля дверей до храму. В результатівибуху постраждали дев`ять осіб. Пізніше в лікарні на операційному століпомерла 80-річна черниця Людмила.

ГубернаторЗапорізької області заявив, що вибухнув безоболонковий вибуховий пристрій, апрокурор області поінформував, що це був саморобний вибуховий пристрій,виготовлений з металевої каструлі діаметром 18 сантиметрів, алюмінієвої пудри іселітри. За словами прокурора, еквівалент вибухового пристрою в тротиловомуеквіваленті становив 200 грам.

МВС заявляє, щорозглядає кілька версій вибуху в храмі, у тому числі теракт. Міліція перевірилавсі храми Запоріжжя і оголосила винагороду за допомогу в затриманні винуватціввибуху.

29 липня ПрезидентУкраїни провів зустріч з керівниками силових органів, під час якої доручив унайкоротші терміни розслідувати обставини вибуху в Запоріжжі. Силовикипообіцяли розкрити справу.

За матеріалами: Репортер Запоріжжя, Українські новини

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня