Вибух у Запоріжжі: міліція розшукує карооку жінку

Вибух у Запоріжжі: міліція розшукує карооку жінку

30 липня складено фоторобот ще однієї людини, яка може бути причетна до вибуху. Примітно, що це молода жінка, пише Сегодня.

Як повідомляєвидання, в орієнтуванні йдеться, що на вигляд їй 35 років, зріст 160-165 см,худорлявої статури, волосся пряме, середньої довжини темного кольору, очі карі.На ній була кольорова блузка, бежева спідниця, кольоровий шарф на голові.

За інформацію,яка допоможе знайти злочинця, МВС обіцяє нагороду в 200 тис. грн.

Як розповіли вміліції, фоторобот складений за свідченнями парафіян: “Це не означає, щовинна саме вона. Просто її бачили в храмі незадовго до вибуху, а потім воназникла. Ця жінка могла бачити, хто підклав вибухівку”.

Тим часом, сторожцеркви Леонід Міщенко розповів, що ніякої жінки, фоторобот якої показуваламіліція, в церкві не бачив. Як і вибухівки під лавкою. Сторож зазначив, щобачив стару років 70-80-ти, яка прийшла з великою сумкою, сіла на лавочку ікілька разів заглядала у свою торбу. Потім вона кудись виходила, потім зновуприйшла і знову вийшла, а потім відбувся вибух.

Нагадаємо, 30липня міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов повідомив, що правоохоронціЗапоріжжя затримали кілька людей, підозрюваних в організації вибуху уСвято-Покровському храмі.

Могильов невиключає, що вибух у Свято-Покровському храмі Запоріжжя міг бути здійснений зарелігійними мотивами.

МВС заявило, щорозглядає кілька версій вибуху в храмі, у тому числі теракт. Міліція перевірилавсі храми Запоріжжя і оголосила винагороду за допомогу в затриманні винуватціввибуху.

Нагадаємо, 28липня близько 16:40 в Запоріжжі у Свято-Покровському храмі Українськоїправославної церкви Московського патріархату прогримів вибух. За словамислужителів храму, вибухнув згорток, що лежав біля дверей до храму. В результатівибуху постраждали дев`ять осіб. Пізніше в лікарні на операційному століпомерла 80-річна черниця Людмила.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня