Прокуратура визнала Омельченко невинним в аварії

Прокуратура визнала Омельченко невинним в аварії

Прокуратура Києва визнала невинним нардепа і екс-мера столиці Олександра Омельченка в аварії, яка трапилася під Києвом і призвела до смерті 48-річного Олександра Карпінського, пише Сегодня.

Про це повідомивстарший помічник прокурора Валентин Прохінчук.

“У діяхводія не було складу злочину”, – сказав він. Прокуратура підтвердилависновки міліції про те, що пішохід був збитий в 12 метрах від пішохідногопереходу, а не на ньому, про що раніше заявляли деякі очевидці. А значить, утрагедії винен сам загиблий, а не водій.

Тим часом,громадянська дружина загиблого Світлана Тетюшева незадоволена таким рішенням.”Я приїду до Києва домагатися правди. Омельченко визнали невинним, менівін заплатив усього 15 тисяч, хоча я залишилася без годувальника.”.

Як повідомлялося,25 листопада 2009 Омельченко, перебуваючи за кермом власного автомобіляMitsubishi Pajero, збив на смерть 48-річного пішохода на Столичному шосе нав`їзді до Києва. За фактом ДТП було порушено кримінальну справу за статтею 286частина 2 (порушення правил дорожнього руху, яке призвело до загибелі людини).

За даними газетиСегодня, екс-мер Києва Олександр Омельченко купив будинок і машину родичампішохода, який загинув під колесами його автомобіля.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня