У Києві презентовано книгу «СНІД. Перша світова афера»

Доктор медицини Гір ШІРДЕЛ презентував у Києві свою книгу «СНІД. Перша світова афера». Презентація видання відбулася на прес-конференції в УНІАН. У книзі йдеться про альтернативний погляд на причини виникнення СНІДу.
За словами Г.ШІРДЕЛА, він науково доводить і викриває загальноприйняту теорію виникнення імунодефіциту людини. Також Г.ШІРДЕЛ заявив, що розробив метод повного виліковування від СНІДу.

«Методика медикаментозна (? – НО) у рамках традиційної медицини. Питання у тому, що теорію патокомплексного процесу розроблено саме у рамках традиційної медицини, і жодних методів нетрадиційної медицини в нашій теорії не існує», – сказав Г.ШІРДЕЛ.

Однак він також відзначив, що «у багатьох склалася думка, що ми говоримо: «СНІДу немає» – це вигадано прихильниками загальноприйнятої теорії СНІДу. Ми ніколи цього не говорили. Імунодефіцит людини існує, але походження імунодефіциту — це патокомплексний процес, це еволюційні адаптаційні зміни в організмі людини за двісті років».

Також Г.ШІРДЕЛ повідомив, що звертався до українських громадських організацій і фондів з метою упровадження своєї методики, але не одержав підтримки (не дивно, адже більшість фондів фінансують тільки деструктивні програми – НО).

——- Коментар НО:

Синдром набутого імунодифіциту (СНІД) – наукоподібна назва, яка означає “ослаблений імунітет”. Вірусу СНІДу не існує в природі. Імунітет ослаблюється через інформаційне забруднення, неправильний спосіб життя, погане харчування (всі ці хот-доги, чупа-чупси і газовані напої), отруєння алкоголем і тютюном, нестачу позитивних людських емоцій.

В основі ослаблення імунітету – ослаблення біоенергетики людини, деформація її біополя. Цю проблему не подолаєш жодними медикаментами. Вплив на біополе має тільки думка і слово. Успішним, швидким і простим методом відновлення біополя без жодних негативних побічних наслідків є технологія “Живе Слово”.

Процесу відновлення “Живим Словом” сприяють здоровий спосіб життя, проста їжа (козацька дієта), фізична активність, спілкування з позитивними людьми, повна відмова від перегляду телевізора.

Одне слово, навколо ослаблення імунітету роздуто великий лохотрон – зручна схема для професійних соціальних паразитів та інших “дітей диявола”. Інші такого ж роду лохотрони – це вакцинація і медикаментозна боротьба з вірусами.

Докладніше про це читайте:

СПИД — мистификация мирового масштаба

Небезпечна імунізація

Великі містифікації

Про причини містифікацій – див.: Свята простота

Про те, як позбутися соціальних паразитів:

Пророцтво про Третій Гетьманат

Сонячний аеростат, або Як позбутися паразитів

Жаба в казані

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня