Москаль: Підлеглі подарували Могильову Cadillac як хабар на день народження

Депутат Верховної Ради від НУ-НС Геннадій Москаль заявив, що Cadillac Escalade подарували міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову на день народження.
“У приватних розмовах деякі керівники Управлінь внутрішніх справ зізналися, що вони “скидалися” грошима, для того щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За їхніми словами, за ці кошти і був куплений автомобіль для міністра”, – зауважив Москаль.

Депутат також вважає, що отриманий МВС автомобіль Cadillac Escalade вартістю понад 1 млн. гривень є нічим іншим, як хабаром.

“Повідомлення про те, що це автомобіль отримано як доброчинну допомогу від приватної невідомої особи, я розумію як отримання хабара міністерством внутрішніх справ для міністра. Тому що в законі Про міліцію чітко сказано, що приватні особи не можуть виділяти допомогу міліції”, – зазначив Москаль.

“Я вважаю, що міліція – не богадільня, куди можна нести доброчинні внески. Якщо у когось є зайві гроші, то нехай передають їх дитячим будинкам, церкві і тим, хто дійсно потребує матеріальної допомоги”, – зазначив Москаль.

Нагадаємо, за версією МВС, автомобіль Cadillac Escalade був переданий міліції Київської області в березні. 22 червня було ухвалено рішення про його передачу до центрального апарату МВС з метою забезпечення супроводу іноземних делегацій по всій території держави.

Головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю ГУ МВС у Київській області Юлія Синчак заявила газеті Сегодня, що на балансі МВС автомобіль Cadillac з’явився як доброчинний внесок приватної особи, що побажала залишитися невідомою.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня