Янукович вимагає впровадження усіх можливих новітніх технологій в реформування ОПК

Янукович вимагає впровадження усіх можливих новітніх технологій в реформування ОПКПрезидент України Віктор Янукович наголошує, що реформування оборонно-промислового комплексу має відбуватися із впровадженням усіх можливих новітніх технологій. Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal{mso-style-parent:””;margin:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-pagination:widow-orphan;font-size:12.0pt;font-family:”Times New Roman”;mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;}@page Section1{size:595.3pt 841.9pt;margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm;mso-header-margin:35.4pt;mso-footer-margin:35.4pt;mso-paper-source:0;}div.Section1{page:Section1;}–> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable{mso-style-name:”Обычная таблица”;mso-tstyle-rowband-size:0;mso-tstyle-colband-size:0;mso-style-noshow:yes;mso-style-parent:””;mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;mso-para-margin:0cm;mso-para-margin-bottom:.0001pt;mso-pagination:widow-orphan;font-size:10.0pt;font-family:”Times New Roman”;mso-ansi-language:#0400;mso-fareast-language:#0400;mso-bidi-language:#0400;}

Про це Президент сказав сьогодні під час зустрічі у Криму з головоюДержавної комісії при Президентові України з питань реформування і розвиткуоборонно-промислового комплексу Анатолієм Кінахом.

Головною темою зустрічі стало формування системи ОПК та підсумки роботи,вже здійсненої у цьому напрямі.

“Треба задіяти увесь наш науковий потенціал. Слід зробити, щоб ця системапрацювала, перш за все, на суспільство”, – сказав Янукович. Він окремо звернувувагу на те, що реформування Збройних сил України повинно включати такожвпровадження нових видів сучасних озброєнь.

Голова Комісії доповів главі держави, що на виконання відповідного указуПрезидента Комісія розгорнула активну роботу, залучивши до цієї діяльності нетільки представників влади, а й найкращих фахівців та експертів України зпитань науково-технічного розвитку ОПК.

“У нас немає запасу часу на зволікання. Робота організована динамічно. Єполітична воля Президента, є інтелект, є фахівці. Цей напрямок у майбутньомувизначатиме місце України в світі. Адже мова йде про обороноздатність нашоїдержави, національну безпеку”, – підкреслив Кінах.

За словами голови Комісії, перші висновки підтверджують, що незважаючи надеякі втрати, Україна ще володіє потужним науково-технічним, промисловим,кадровим потенціалом, і позиціонується в світі як держава, яка має наукоємну,конкурентоспроможну продукцію. Особливо по таких напрямках, якракетно-технічний комплекс, авіабудування, бронетехніка, високоточна зброятощо.

Кінах поінформував Президента про те, що Комісія працює сьогодні згідно зпланом, виконуючи всі директивні терміни, і сьогодні готова представити проектпропозицій, який дасть можливість комплексно, виходячи з довгостроковоїстратегії, забезпечити і реформування, і максимальне використання потенціалуУкраїни як в питаннях обороноздатності, так і в економічних результатах назовнішніх ринках. Він повідомив, що сьогодні одним із завдань Комісії єформування потужних вертикально інтегрованих компаній по таких пріоритетнихнапрямках, як ракетно-космічний комплекс, авіабудування, високоточна зброя,системи управління бронетехнікою.

Окрім того, важливим завданням сьогодні є підготовка сучасної законодавчоїнормативної бази, включаючи такі функції, що посилюють позиції України насвітових ринках спецтехніки і зброї, а також сприяють чіткій координації дійвсіх інститутів влади.

Кінах повідомив, що результати роботи Комісії заплановані до розгляду нанаступному засіданні РНБОУ. Він окремо додав, що реформування ОПК пов’язано ізреформуванням усіх напрямків, починаючи з національної безпеки,обороноздатності, оборонної доктрини, а також державними цільовими програмами,спрямованими на виробництво сучасної спецтехніки, зброї, що необхідні і дляЗбройних сил України, і для зміцнення наших позицій на зовнішніх ринках.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня