Аномальна спека:Влада Луганська обмежила рух великовантажного транспорту в денний час

Аномальна спека:Влада Луганська обмежила рух великовантажного транспорту в денний часВлада Луганська обмежила рух великовантажного транспорту в денний час у зв`язку з аномально високою температурою навколишнього повітря.

Як повідомляєпрес-служба Луганської міської ради, згідно з рішенням виконкому міськради, з7:00 до 22:00 при температурі повітря більш + 28 ° заборонено рух на вулицях ідорогах обласного центру автотранспорту загальною масою більше 24 тонн. 

За словамипершого заступника Луганського міського голови Маноліса Пілавова, виконком бувзмушений ухвалити це рішення для того, щоб зберегти дороги в Луганську.

“Урезультаті встановлення аномально високих температур під час рухувеликовантажного транспорту через місто в денний час і руйнується і обпливаєасфальтне покриття. Тому ухвалено рішення, щоб такі автомобілі рухалися черезмісто вночі. Ми також звертаємося до керівників підприємств і організацій усіхформ власності з тим, щоб вони обмежили виїзд транспорту під час спеки. Крімтого, у разі необхідності, переглянути графіки роботи для створення нормальнихумов роботи трудових колективів “, – заявив М. Пілавов.

Ранішеповідомлялося, що в Івано-Франківську у зв`язку з сухою жаркою погодою весьрядовий склад 197-ї авіаційної бази отримує в особисті фляги питну кип`яченуводу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня