Винним у вибуху в Луганській лікарні загрожує до 7 років в`язниці

Винним у вибуху в Луганській лікарні загрожує до 7 років в`язниціПрокуратура Луганської області висунула остаточні обвинувачення у кримінальній справі про вибух в Луганській міській лікарні № 7, що стався 18 січня поточного року.

Як повідомилапрес-служба прокуратури, до кримінальної відповідальності притягуються головнийлікар лікарні, заступник головного лікаря з господарських питань та начальниквідділу з охорони праці. 

Обвинуваченимінкримінуються ст. 271 ч.2 (порушення вимог законодавства про охорону праці, щоспричинило загибель людей) і ст.367 ч.2 (службова халатність, яка спричинилатяжкі наслідки).

Дані статтіпередбачають відповідальність до 7 років позбавлення волі. 

Як повідомлялося,18 січня поточного року в Луганській лікарні № 7 стався вибух, в результатіякого були зруйновані будівельні конструкції з 5-го по 3-й поверхи. В епіцентрівибуху перебувало 22 людини, 16 з них загинули.  

Пізніше 28 січняексперти прийшли до висновку, що причиною вибуху в Луганській міській лікарні №7, в результаті якого загинули 16 людей, стали балони з киснем.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня