У Сумах 355-річчя міста відзначатимуть п`ять днів

У Сумах 355-річчя міста  відзначатимуть п`ять днівЖителі Сум і гості будуть відзначати 355-річчя міста протягом п`яти днів – з 1 по 5 вересня.

“Кожен зсвяткових днів буде присвячений певній тематиці”, – заявив заступникміського голови Сум. 

Зокрема, 1 вересняв рамках ювілею міста будуть відзначати День знань. Він буде присвяченийсумським дітям, яких очікують конкурси та розваги.

2 вересня – деньпам`яті визволителів та ветеранів того краю. На 3 вересня призначений Деньсумських вулиць і скверів.

Головнісвяткування очікують жителів міста і його гостей 4 вересня. 5 вересня,організатори святкувань присвятять спорту – відбудуться турніри і змагання зтенісу, кінного спорту, міні-футболу та інших видів спорту.

Згідно з рішеннямСумської міськради, під час святкування Дня Сум будуть вручені Почесні відзнакиЗа заслуги перед містом І ступеня шістьом мешканцям міста в тому числі головіНаціонального банку України, Почесному громадянину міста Володимиру Стельмаху.

Нещодавно, 20липня, прикордонники Сумського прикордонного загону виявили та вилучили великупартію весільних суконь і весільних аксесуарів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня