Депутат Нашої України: З`їзд партії можливо проведуть на початку вересня

Депутат Нашої України: З`їзд партії можливо проведуть на початку вересняЗ`їзд партії Наша Україна відбудеться, скоріше за все, на початку вересня, вважає заступник голови Політради партії, народний депутат Зіновій Шкутяк.

Про це він сказавна XI-й партійній конференції Івано-Франківської облорганізації Нашої України. 

“20 серпнязбереться Рада партії. І я більш, ніж упевнений, що ця Рада партії перенесез`їзд на початок вересня”, – сказав Шкутяк.

Депутат у своючергу пояснив, що з`їзд Нашої України призначено на 21 серпня, але, за йогословами, “це ще не політичний сезон”.

“Я думаю,хоча це моя особиста думка, скоріше за все, на початку вересня відбудетьсяз`їзд. На початку вересня”, – повторив він.

Як повідомлялосяраніше, IX з`їзд партії Наша Україна відбудеться до 21 серпня.

За словами лідерапартії Віктора Ющенка, з`їзд має відбутися у форматі звітно-виборчому, а такожзатвердити концепцію її розвитку, яка повинна стати своєрідним планом дійпартії на найближчий період, включаючи участь у місцевих виборах.

Раніше, партіяНаша Україна звинуватила Президента Віктора Януковича і його команду впогіршенні рівня життя українців та закликала громадян країни на найближчихвиборах “дати належну оцінку таким діям Партії регіонів і їїсателітів”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня