Нова шахта у Волинській області запрацює в жовтні

Нова шахта у Волинській області запрацює в жовтніШахту Нововолинська, що будується в селі Поромів Іваничівського району Волинської області планується ввести в експлуатацію в жовтні 2010 року.

Про це повідомляєв суботу прес-служба Волинської облдержадміністрації. 

Півтори тисячіробочих місць і 46 млн. грн щорічного прибутку – таким стане єдине в Україні, щобудується 22 роки, вугледобувне підприємство, яке влада області обіцяєзапустити в експлуатацію в жовтні нинішнього року завдяки кредитній лініїМінвуглепрому України для розширення технічного оснащення шахти.

Перспектививідкриття шахтарського довгобуду обговорювалися 30 липня в ході відвідуванняВолині міністром вугільної промисловості Юрієм Ященко.

Міністр разом зголовою Волинської області Борисом Климчуком відвідали підприємство, депознайомилися зі станом його будівництва.

“Ситуація вгалузі складна, але в нинішньому році ми знайшли кошти для завершеннябудівництва шахти № 10 Нововолинська і розробляємо програму її технологічногооснащення. Ми обов`язково завершимо її будівництво в нинішньому році”, -запевнив гірників Волині міністр.

Як зазначивдиректор ДП з будівництва промислових об`єктів Віктор Дук, в даний час на шахтіставлять новітнє обладнання і роблять перші спроби запуску машин.

Вже встановленасистема вентиляції підприємства і сучасна котельня.

Протягом двохмісяців за допомогою ланцюгової лінії на-гора планується подати першу пробнупороду.

“Запасишахти оцінюються в 37 млн. т. вугілля, а її експлуатація триватиме до 40 років.Глибина – більше 600 метрів. Протягом місяця є можливість проходити одинкілометр вугільної траси, а протягом року добувати майже мільйон тонн”чорного золота ” , – сказав Віктор Дук.

Нещодавно областьотримала понад 60 млн. грн. на будівництво цього підприємства і на погашенняборгів із зарплати гірникам і будівельникам.

Нагадаємо, всерпні 2009 року екс-прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила, що шахтуНововолинська планується ввести в експлуатацію в серпні 2010 року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня