Мороз не бажає бути сільським головою

Мороз не бажає бути сільським головоюПочесний лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз не балотуватиметься на посаду голови сільради.

Про це він заявив в інтерв`ю тижневикуКиївський Телеграф. 

“Можупоїхати у своє рідне село в Таращанському районі Київської області ібалотуватися на посаду голови сільради. Але я не хочу складати конкуренціюнинішньому голові. Нехай працює”, – зазначив Мороз.

При цьому політикзаявив про готовність допомагати партії їздити по областям, зустрічатися злюдьми.

Мороз такожнагадав, що був одним з ініціаторів переходу на виключно пропорційну виборчусистему.

“Оскількининішню пропорційну модель виборів довели до абсурду, то запровадженнязмішаної, мажоритарно-пропорційної системи – це прогресивний крок. “Прогресивнийна тлі загальної регресивності. Зміна електоральних правил дає нам можливістьперевірити свій актив. Не треба порожніх слів: бери округ і доводь свою правоту”, – заявив Мороз.

Нагадаємо, на XVIпозачерговому з`їзді СПУ Міністр економіки Василь Цушко був обраний головоюСоцпартії, при цьому Мороз став Почесним головою СПУ.

Нагадаємо, 23липня, лідер Соцпартії України Олександр Мороз заявив, що зміна лідера СПУ, якавідбудеться на з`їзді 24 липня, не вплине на програмні позиції партії і їїставлення до нинішньої влади.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня