МВС: Затримано ймовірного замовника вбивства співвласника магазина 4room Шабаба Алояна

МВС: Затримано ймовірного замовника вбивства співвласника магазина 4room Шабаба АлоянаРадник глави Міністерства внутрішніх справ Костянтин Стогній повідомив, що МВС вдалося знайти ймовірного замовника вбивства співвласника меблевого магазину 4room.

Про це вінповідомив 5 каналу. 

За його словами,підозрюваного знайшли за кордоном. Протягом місяця його мають екстрадувати вУкраїну.

“Цейпідозрюваний представлявся громадянином Росії і надав всі довідки, що у нього єгромадянство. Суд не підтвердив російське громадянство цієї людини. Тому вінзатриманий, очікує екстрадиції в Україну. Це може бути 30-40 днів. І потім вінпостане перед українським судом “, – сказав Стогній.

Нагадаємо, 2жовтня минулого року в київському супермаркеті 4room невідомі розстріляливласника і двох охоронців. Помер і один з кілерів, який пораненим потрапив уДТП.

4 жовтня натериторії Житомирської області правоохоронці затримали другого кілера, якийбрав участь у розстрілі.

У листопадіекс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що київська міліція припускає,що замовником вбивства власника ТЦ 4 room Шабаба Алояна був російський злодій взаконі на прізвисько Дід Хасан, а організатором злочину – родич бізнесменаМіраб Суслов. Тоді він заявив, що група українських міліціонерів виїхала доМоскви і працює з правоохоронцями Росії, щоб привезти в Україну організатора -Міраба Суслова.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня