Івано-Франківська облорганізація Нашої України вимагає заборонити Лужкову в`їзд в Україну

Івано-Франківська облорганізація Нашої України вимагає заборонити Лужкову в`їзд в УкраїнуІвано-Франківська обласна організація партії Наша Україна вимагає від Президента України Віктора Януковича заборонити в`їзд в Україну мера Москви Юрія Лужкова.

Про це сказано взаяві до президента України Віктора Януковичу, Верховної Ради та КабінетуМіністрів, яке в суботу ухвалила конференція Івано-Франківської облорганізаціїНашої України. 

“Ми,делегати XI-ї конференції Івано-Франківської обласної організації політичноїпартії Наша Україна звертаємося до президента України Віктора Януковича звимогою негайно заборонити в`їзд на територію України мерові Москви ЮріюЛужкову, оскільки його висловлювання і дії загрожують територіальній цілісностіі незалежності України”, – сказано в заяві.

Президент В.Янукович, вважають делегати конференції, “не тільки здав СевастопольЧорноморському Флоту Росії на 30 років, але і не забув про одного з апологетів російськогошовінізму Лужкова, знявши з нього заборону на відвідування України”.

Делегативважають, що продовження терміну перебування Чорноморського Флоту РФ вСевастополі, приїзд до України Патріарха Кирила та дозвіл на в`їзд до Українимерові Москви Лужкову – це частини сценарію із дестабілізації ситуації напівдні України.

“На півдніУкраїни розробляється і впроваджується сценарій дестабілізації, з часом можевиникнути видимість закономірного бажання відділення Криму від України” навимогу корінного населення “, – припускають делегати.

Як повідомлялосяраніше, мер Москви Юрій Лужков переконаний, що Росія повинна зберегтиСевастополь як свою військово-морську базу.

Раніше, 25 липняЛужков у Севастополі взяв участь в урочистостях з нагоди ДняВійськово-морського флоту РФ і заявив, що його позиція щодо Севастополязалишається незмінною.

Це був першийробочий візит Лужкова до України після зняття з нього заборони на в`їзд. Знеофіційним візитом московський мер був у Києві 9 липня цього року, щобособисто привітати президента Віктора Януковича з 60-річчям. 

При президентовіВікторі Ющенку мер Москви став не в`їзним в Україну через висловлювання проСевастополь, в якому колишня влада угледіла загрозу національній безпеці. Післяобрання президентом України В. Януковича заборону на в`їзд Ю. Лужкова булоскасовано.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня