Газета Сегодня: Пукач і Кучма можуть зустрітися на очній ставці

Газета Сегодня: Пукач і Кучма можуть зустрітися на очній ставціГенеральна прокуратура може влаштувати екс-генералу Олексію Пукачу очну ставку з екс-президентом Леонідом Кучмою, пише з посиланням на власні джерела газета Сегодня.

“Ні, з колишнім президентом її (очної ставки – ред.) не було, можливо, ще буде”, – заявило газеті на умовах анонімності джерело в слідчо-оперативній групі.

Газета також повідомляє, що в прокуратурі підтвердили інформацію про очну ставку спікера Володимира Литвина з Пукачем. “Це була перша очна ставка з Литвином після затримання Пукача в липні минулого року”, – заявили в слідчо-оперативній групі.

“Ми серйозно до неї готувалися і визнали можливим її провести. Литвин і Пукач виступали в ролі свідків у справі, виділеній в окреме провадження. Але кожен, по суті, залишився на тих же позиціях, які зафіксовані в матеріалах слідства раніше”, – заявив слідчий .

Газета Сегодня пише, що слідчі не говорять, якого роду ці свідчення і чи свідчать вони, що Пукач вказує на спікера як на одного із замовників вбивства Ґонґадзе. Один зі слідчих на умовах анонімності сказав, що Литвин причетність до злочину відкидає.

У прокуратурі виданню також підтвердили, що термін утримання Пукача під вартою продовжено до 8 жовтня, і він приступає до виконання статті 218 КПК, тобто починає знайомитися з матеріалами звинувачення.

Раніше Українська правда повідомляла, що в рамках кримінальної справи про вбивство Ґонґадзе в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури відбулася очна ставка спікера Володимира Литвина з головним обвинуваченим Олексієм Пукачем.

***

Георгій Ґонґадзе був убитий восени 2000 року. Один з обвинувачених у цій справі – Олексій Пукач – перебував у розшуку з 2005 року і був затриманий 21 липня 2009 року. Після його затримання в СБУ повідомили, що Пукач назвав замовників вбивства журналіста і показав місце, де перебуває відтята голова Ґонґадзе.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня