Колишній соратник Луценко очолить київську організацію партії Балоги

Колишній соратник Луценко очолить київську організацію партії БалогиНародний депутат України від фракції НУ-НС Кирило Куликов, розповів, чому вирішив вступити до партії Єдиний центр, і повідомив, що очолить київську організацію цієї політсили.

На сьогоднішній прес-конференції, розповідаючи про причини свого рішення вступити до ЄЦ, Куликов наголосив, що його позиції та бачення розвитку Києва збігаються з політичними позиціями Єдиного центру. Він повідомив, що написав заяву про входження в партію ще минулого тижня і став членом її політичної ради.

Разом із тим, Куликов заявив, що його не можна звинуватити в тому, що його підкупили, оскільки це був вибір не на користь провладної політичної сили, а на користь опозиційною. Нардеп додав, що буде працювати з депутатською групою Єдиний центр, яка входить до складу фракції НУ-НС.

Крім того, Куликов наголосив, що ЄЦ має намір брати участь у виборах до районних рад Києва. “Єдиний центр – ще не перша, але вже не друга політична сила”, – сказав він і висловив при цьому переконання, що у Єдиного центру є шанс перемогти на місцевих виборах. Списки до районних рад Києва, за словами депутата, ЄЦ формуватиме не за партійним принципом, а “за принципом потреби для Києва”. Він також зауважив, що протягом кількох років працював із багатьма громадськими організаціями, а також організаціями профспілок столиці, і тому йому знайомі інтереси і проблеми міста. 

Серед іншого, Куликов зазначив, що партія Єдиний центр, наполягає на проведенні і виборів мера Києва, і виборів до Київської міської ради, а також повідомив, що має намір обговорити зі своїми колегами по партії можливість ініціативи з проведення референдуму про необхідність районних рад у Києві. “Я не розумію, навіщо Києву утримувати таку кількість чиновників”, – сказав політик.

Нагадаємо, про те, що нардеп з Народної самооборони (лідер партії – колишній голова МВС Юрій Луценко) Кирило Куликов вступив до партії Єдиний центр, стало відомо вчора, 4 серпня.

Минулого тижня до Єдиного центру вступив колишній голова Комітету виборців України, екс-заступник голови Секретаріату Президента Ігор Попов. 22 липня про вступ до Єдиного центру заявив політолог Вадим Карасьов. Крім того, Карасьов висловив надію, що його оберуть одним із керівників партії Єдиний центр на з`їзді 14 серпня. Тим часом, мер Кременчука вийшов з ЄЦ і вступив до Партії регіонів.

***

Партія Єдиний центр утворилась 1 квітня 2008 року на основі Партії приватної власності, яку було зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 вересня 1999 року. Партію приватної власності до перейменування очолював Вадим Гуржос. Рішення про зміну назви партії було ухвалено на з`їзді 1 березня 2008. Під час другого етапу з`їзду 27 березня 2008 головою Єдиного Центру було обрано Ігоря Кріля. Ідеологічним лідером партії є екс-голова Секретаріату Президента, член президії ЄЦ Віктор Балога.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня