Янукович привітав Кучму: Ваше ім`я золотими літерами вписано в літопис становлення України

Янукович привітав Кучму: Ваше ім`я золотими літерами вписано в літопис становлення УкраїниПрезидент України Віктор Янукович привітав екс-президента Леоніда Кучму з днем народження.

“Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Дня народження. Цього дня висловлюю Вам свою глибоку повагу”, – заявив Янукович.

“Ваше ім`я золотими літерами вписано в літопис становлення і розвитку новітньої України як архітектора економічних реформ і стабільного розвитку країни, однією з найяскравіших особистостей в когорті видатних діячів – творців нашої державності”, – йдеться у привітанні.

Янукович висловив упевненість, що іменинник і надалі буде “продовжувати служити Українській справі, якій протягом років віддає свої знання та вміння, сприяючи процвітанню країни і затвердженню громадської згоди”.

Нагадаємо, екс-президенту України Леоніду Кучмі сьогодні, 9 серпня, виповнюється 72 роки. Як вдалося дізнатися газеті Сегодня, Кучма відзначить день народження на дачі у Форосі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня