Москаль закликав порушити справу проти Богословської за крадіжку каструль

Москаль закликав порушити справу проти Богословської за крадіжку каструльНародний депутат України від фракції НУ-НС Геннадій Москаль зажадав притягти позафракційного народного депутата Інну Богословську до кримінальної відповідальності за крадіжку каструль, телевізорів, сервізів та міні-електростанції.

Як повідомила партія Народна самооборона, відповідне звернення нардеп направив міністру МВС Анатолію Могильову і генпрокурору Олександру Медведьку.

“Заява в Обухівську міліцію Романа Ромазанова з села Рудики під Києвом, який стверджує, що Інна Богословська вкрала з його будинку міні-електростанцію, два телевізори, набір каструль і кілька сервізів – це дуже серйозне звинувачення, – заявив Москаль. – Тому я направив депутатські звернення в МВС і Генпрокуратуру з проханням порушити кримінальну справу і перевірити причетність шановного народного депутата до зникнення цих предметів “.

“У разі підтвердження фактів, – також зазначив нунсівець, – ГПУ має негайно направити до Верховної Ради подання про позбавлення Інни Богословської депутатської недоторканності. Якщо залишити такі речі без реакції, то дійде до того, що скоро збіднілі депутати з правлячої коаліції почнуть викручувати лампочки в туалетах Верховної Ради “.

Нагадаємо, минулого тижня ЗМІ повідомили, що власник будинку в селі Рудики Обухівського району Роман Ромазанов поскаржився в міліцію на Інну Богословську, яка з 2007 року до недавнього часу орендувала його будинок. Господар повідомив, що, виселившись з орендованого будинку, Богословська вивезла його речі – набір каструль BergHOFF, два телевізори, французький сервіз Мaдонна. Також Ромазанов висловив обурення відсутністю міні-електростанції, яка обійшлася йому раніше в $ 4,5 тисяч.

Також ЗМІ зазначили, в оточенні Богословської сказали, що вона до 16 серпня перебуває за кордоном і ситуацію не коментує. А заяви Ромазанова пояснили так: “Він взяв заставу за перший і останній місяць – по $ 5 тисяч. І заставу за останній не хотів віддавати, мотивуючи це якимось ремонтом. Для цього і влаштував скандал”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня