Прес-секретар Ющенка: Януковича захищають від інформації про події в країні

Прес-секретар Ющенка: Януковича захищають від інформації про події в країніПрес-секретар екс-президента Віктора Ющенка Ірина Ванникова вважає, що чинного Президента України Віктора Януковича захищають від інформації про події в країні.

Про це воназаявила в ефірі ТВі, повідомили в прес-службі телеканалу. 

“Або вінлукавить, або не хоче помічати очевидні факти, які загрожують свободі слова,або, дійсно, його захищають від інформації. При бажанні оточення Президентаможе подавати йому інформацію, яку вважає за потрібне”, – сказалаВанникова.

Вона переконана,що “інформаційний голод навколо Президента Януковича є спланованоюполітикою”.

Ванникова вважає,що доля громадського телебачення сьогодні залежить від суспільства. На їїдумку, рівень суспільної свідомості сьогодні близький до нульового.

Ванникова такожвважає, що 26 серпня стане судним днем для України і демократії, коливідбудеться засідання Київського апеляційного адміністративного суду, на якомубуде вирішуватися доля частот і ліцензій ТВі та 5 каналу.

Як повідомлялося,сьогодні Янукович запитав у журналістів, хто їм заважає говорити правду.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня