Kyiv Post: Ющенко як і раніше живе в держрезиденції під Києвом

Kyiv Post: Ющенко як і раніше живе в держрезиденції під КиєвомЕкс-президент України Віктор Ющенко продовжує жити в президентській резиденції в Конча-Заспі під Києвом.

Крім того, Ющенко володіє будинком у селі Нові Безрадичі в 35 кілометрах від Києва. Однак, за інформацією видання, Ющенко зараз більше часу проводить за кордоном.

Kyiv Post зазначає, що Ющенко послідував прикладу своїх попередників: Леонід Кучма і Леонід Кравчук також залишили за собою державні резиденції після закінчення терміну своєї президентської каденції.

Прес-секретар Ющенка Ірина Ваннікова повідомила Kyiv Post, що екс-президент не буде жити там постійно.

“Ющенко проживає в Конча-Заспі тимчасово, поки його будинок у Нових Безрадичах не відремонтують після пожежі, що сталася в квітні. Чи український президент повинен жити на вулиці? Треба ставитися до президента України з повагою”, – сказала Ваннікова, яка, як пише видання, не змогла пояснити, чому Ющенко не вибрав для тимчасового проживання свою київську квартиру або дачу поблизу Яремче.

Раніше Ющенко заявляв, що погодиться з будь-яким рішенням Януковича щодо свого подальшого проживання. “Як розпорядиться майбутній президент по відношенню до мене – це питання до нього. Скаже на вокзалі, буду на вокзалі, скаже за законом, є таке рішення – я його прийму”, – заявив він.

За матеріалами: Kyiv Post

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня