Янукович нагородив Ахметова орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

Янукович нагородив Ахметова орденом князя Ярослава Мудрого V ступеняПрезидент України Віктор Янукович нагородив народного депутата від Партії регіонів, найбагатшого українця Ріната Ахметова орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Як йдеться в указі Президента України № 829/2010 від 20 серпня 2010 року, такого ж ордена удостоївся і голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Олександр Єфремов.

Зазначимо, що в рейтингу найбагатших людей України журналу Корреспондент Золота сотня Рінат Ахметов опинився на першому рядку. Видання оцінило його капітал у $ 17,8 млрд.

В указі глави держави зазначається, що працівники нагороджені за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурний розвиток української держави, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 19-ї річниці незалежності України.

Крім того, орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня нагороджений голова Вищого господарського суду України у 2006-2010 роках Сергій Демченко та народний депутат України Володимир Стретович.

Як повідомляється, орден За заслуги І ступеня отримали народні депутати Микола Деркач і Олег Зарубінський.

Разом з тим, орденом За заслуги ІІ ступеня нагороджений народний депутат Сергій Гриневецький та соліст опери Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, народний артист України Володимир Гришко.

Також за видатні особисті заслуги перед Україною та багаторічну самовіддану працю Янукович присвоїв звання Герой України з врученням ордена Держави прохіднику окремого підрозділу Шахта Комсомольська державного підприємства Антрацит Володимиру Воликову; гендиректору – голові правління акціонерного товариства Донецьксталь – металургійний завод Олександру Риженкову; голові правління сільськогосподарського кооперативу Летава Чемеровецького району Хмельницької області Михайлу Шаповалу.

Нагадаємо, що сьогодні, 24 серпня, в Україні відзначається найбільше національне свято – День Незалежності.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня