Голова Сумської облради, що підтримував Януковича вступив до партії Яценюка

Голова Сумської облради, що підтримував Януковича  вступив до партії ЯценюкаГолова Сумської обласної ради Володимир Токар став членом партії Фронт змін.

За словамиТокаря, йому було б комфортніше в Партії регіонів, оскільки там йомупропонували “і місце дуже висока, не десяте – точно, і не сьоме -вище”. 

“З владоюзавжди йти простіше і легше. Але я довго думав, кілька разів зустрічався зАрсенієм Петровичем. Він говорив моїми думками: що я думаю – то вінговорить”, – зізнався колишній бютівець.

“Я розумію,що тут не мед, тут опозиція. Але до влади мають приходити люди нові, требабудувати нові ринкові відносини. Зараз в країні практично поміняли лад зкомуністичного на ринковий, капіталістичний, а правлять старими комуністичнимиметодами”, – сказав Токар.

Він повідомив, щопланує піти на місцеві вибори в першій п`ятірці партійного списку Фронту змін,крім того, він буде балотуватися в депутати облради за мажоритарним округом.

Свого часуВолодимир токар став депутатом облради за списком БЮТ, але в минулому році буввиключений з партії ВО Батьківщина після того, як організував відставку іншогобютівця, В`ячеслава Шапошника, і сам обійняв посаду голови облради. Ці дії небули схвалені київським керівництвом БЮТ.

На останніхпрезидентських виборах Токар підтримав кандидатуру Віктора Януковича, а післяпризначення керівником Сумської області регіонала Юрія Чмиря не раз заявляв пронамір тісно співпрацювати з новою вертикаллю виконавчої влади.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня