ЗМІ: Ющенко провів літо на дачі в Карпатах, а також відвідав Сирію

ЗМІ: Ющенко провів літо на дачі в Карпатах, а також відвідав СиріюГазета Сегодня дізналася, де провів літо екс-президент України Віктор Ющенко. За даними видання, тривалий час Ющенко провів на дачі в Карпатах, потім подорожував, побував у Сирії, Німеччині.

“Тривалий час Ющенко провів у себе на дачі в Карпатах, потім подорожував, побував в Сирії, Німеччині. Проводив політради партії, але не публічно. Але вже восени Ющенко з`явиться, буде створено Інститут Ющенка, і він буде дуже активно працювати на чолі цього інституту. І, природно, Наша Україна піде на місцеві вибори. Хороший актор повинен вміти тримати паузу “, – пояснює газеті людина з оточення екс-президента.

Видання зазначає, що Ющенка бачили на зльоті колекціонерів у столичному виставковому залі на Броварському проспекті. Як пише Сегодня, Ющенко ходить з двома охоронцями, а не з шістьма, як це було за часів його президентства.

Колекціонери повідомили, що Ющенко скуповує ступки, корита, кераміку, рушники, черепки трипільської культури. “Щоб ви розуміли – ці черепки коштують по $ 2-3 тисячі. Люди кажуть, були випадки, коли його охорона розплачувалася тут же готівкою. Хоча зазвичай такі угоди проводять удома”, – заявив колекціонер Дмитро.

“А я чув, що коли Ющенка не влаштовувала ціна, то його охорона нібито вимагала її збити, але чим це закінчилося – не знаю”, – додає його колега Михайло. “Ну, не знаю: у мене Ющенко купував дореволюційні книги з бджільництва, вони коштують від $ 100, і фарфор для дітей – качечки, пінгвіни – це ще радянські статуетки, йдуть по $ 40. Не торгувався”, – додав Сергій з Севастополя.

Жити Ющенко продовжує на держдачі в Конча-Заспі. На його хуторі в Безрадичах під Києвом триває ремонт. “Кажуть, тут буде щось на зразок Пирогово, і по каналу будуть козаки на човні плавати. А будинок, у якого навесні горів дах, нібито саме для цих козаків і будувався”, – розповіла сусідка Ющенка з кооперативу Медик-2.

За її словами, Ющенко – гарний сусід: “Ще коли був главою НБУ, бувало, до метро підвозив. А минулого літа бачила, як він у себе з секатором ходив – кущі обрізав. У нього, до речі, фазани жили, павичі, але збігали іноді. А одного разу його охорона ходила по домівках, питали, чи не бачили ми оленяти”.

Всього у Ющенка в Безрадичах дві дачі – верхня і нижня, розташовані через дорогу. “Загалом це 5,4 га землі. Після того, як Ющенко залишив посаду, він сюди приїжджав разів зо три, але я з ним не спілкувався, – повідомив газеті екс-голова сільради Григорій Шевченко.

“Будувати верхню дачу, під горою, Ющенко почав ще на початку 90-х, закінчив у 1997-му. Там була каплиця, корти, кури, вольєр для козулі. Було багато старовинних речей – вози, скрині, веретена, горщики. А потім він купив ділянку землі внизу – і почав будуватися там. Привіз старовинну хату із Західної України в розібраному вигляді, зібрав у Безрадичах – тут тепер і зберігаються старі речі. Ліворуч від входу стоїть винокурня. А пасіку перевезли на “бджолиний двір” за 4-5 км звідси”, – додав він.

За словами Шевченка, завдяки Ющенку в селі з`явилися дорога, телефонний зв`язок, газ, електрика. Він же допоміг побудувати церкву (УПЦ МП).

Нагадаємо, раніше видання Kyiv Post повідомляло, що Ющенко зараз більше часу проводить за кордоном.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня