Попов розповів, коли подорожчає проїзд у столичному метро

Попов розповів, коли подорожчає проїзд у столичному метроПроїзд у київському метро подорожчає в середині вересня, заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

“Зараз все залежить від керівництва метрополітену. Я думаю, що подорожчання буде швидше за все у вересні, тому що фінансове становище (метрополітену) ускладнюється. Думаю, що подорожчання відбудеться десь до середини вересня, але це моє припущення”, – заявив Попов.

Крім того, як заявив чиновник, собівартість проїзду в метро на сьогодні дорівнює 2 грн. 40 копійок.

Він констатував, що якщо буде введено тариф у дві гривні, то метрополітен вийде на 80% собівартості проїзду.

Також він додав, що цього року планується здати три станції Куренівсько-Червоноармійської лінії.

Тим часом, Попов розповів і про розрахунки з метрополітеном за перевезення пільгових категорій пасажирів.

“Ця проблема (заборгованості за перевезення пільговиків) стосується всіх транспортників. Вона виникла в 2009 році, коли на пільгові перевезення були спрямовані менше 50%, і це призвело до накопичення боргів”, прокоментував чиновник.

Нагадаємо, що напередодні в прес-службі Київської міської державної адміністрації повідомили, що зростання цін на проїзд у Київському метрополітені переноситься на невизначений термін.

Як повідомлялося, 27 серпня, в прес-службі мерії повідомили, що проїзд у Київському метрополітені подорожчає з 1,7 грн. до 2 грн. за одну поїздку з 28 серпня.

Раніше Попов уже заявляв, що за позовом метрополітену суд виніс рішення про скасування розпорядження КМДА, яким вартість проїзду в метро була знижена з 2 грн. до 1,7 грн.

Нагадаємо, що КП Київський метрополітен оскаржив у суді рішення КМДА про зниження вартості проїзду в київському метро з 2 грн. до 1,7 грн.

Вартість проїзду в Києві була підвищена в 2008 році до 2 грн. за поїздку, проте потім, на настійну вимогу Антимонопольного комітету України, знижена до 1,7 грн.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня