Корпус першого російського авіаносця може бути побудований у Миколаєві

Корпус першого російського авіаносця може бути побудований у МиколаєвіПерший російський авіаносець, можливо, буде побудований в кооперації з українськими корабелами, повідомило джерело в Головному штабі ВМФ Росії.

“Вивчається можливість будівництва авіаносця на декількох майданчиках, однією з яких може стати український Чорноморський суднобудівний завод у Миколаєві, а другий – російський Севмаш у Северодвінську”, – сказало джерело.

За його словами, потужності Миколаївського заводу цілком дозволяють створити корпус майбутнього авіаносця, а його надбудова і остаточне доведення буде проведене на Севмаші.

“У першого є великий досвід будівництва радянських авіанесучих кораблів, у другого – їх ремонту та глибокої модернізації”, – сказало джерело в Генштабі ВМФ Росії.

Нагадаємо, раніше Україна запропонувала Росії забезпечити добудову ракетного крейсера Україна, який може увійти до складу ВМФ РФ, на потужностях ДП Суднобудівний завод імені 61 комунара в Миколаєві.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня