МВС не виключає, що зниклий журналіст з Харкова живий

МВС не виключає, що зниклий журналіст з Харкова живийЗаступник міністра внутрішніх справ України Василь Фаринник повідомив, що міліція відпрацьовує вісім версій зникнення головного редактора харківського тижневика Новый стиль Василя Климентьєва.

Про це він сказав сьогодні, 31 серпня, в інтерв`ю журналістам у Києві.

“Ми розглядаємо вісім версій у цій справі”, – зазначив глава МВС.

За його словами, зникнення журналіста може бути пов`язане з його професійною діяльністю, також це може бути вбивство з хуліганських спонукань. Крім того, на думку слідства вбивство журналіста могли скоїти родичі або близькі люди.

Серед наступних версій: вчинення вбивства Климентьєва боржниками з метою неповернення боргів, викрадення журналіста для отримання викупу, інсценування викрадення, загибель журналіста у зв`язку з його необізнаністю в управлінні плавзасобами.

Також Фаринник серед версій назвав і ту, згідно з якою Климентьєв міг стати винуватцем чи потерпілим у ДТП.

Фариннік повідомив, що у даній справі допитано багато людей. “Крім того, ми не відкидаємо версію, що він може бути живий, але для того, щоб повноцінно вівся його пошук, ми порушили кримінальну справу саме за статтею 115 КК (умисне вбивство – ред.)”, – сказав він.

Заступник міністра повідомив, що міліція також розглядає можливість причетності до зникнення журналіста фігурантів його публікацій.

Нагадаємо, Климентьєв, що є головним редактором харківського тижневика Новый стиль, зник 11 серпня, і його місце перебування до цього часу невідомо. Колеги вважають, що зникнення журналіста могло бути пов`язане з його професійною діяльністю.

Дружина Климентьєва повідомила про зникнення чоловіка 12 серпня. Працівники міліції встановили, що 11 серпня Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі BMW сріблястого кольору в невідомому напрямку. 15 серпня слідчий відділ Дзержинського райвідділу Харківського міського управління міліції порушив кримінальну справу за ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). В даний час відпрацьовуються різні версії зникнення, у тому числі пов`язані з виконанням професійних обов`язків.

Стурбованість зникненням Климентьєва висловили організація Репортери без кордонів, а також ОБСЄ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня