Опозиція радить Януковичу прослухати посилений курс географії

Опозиція радить Януковичу прослухати посилений курс географіїОпозиційний уряд вимагає від влади вже з початку цього навчального року ввести посилений курс вивчення географії в усіх школах України.

Така вимога опозиції міститься в заяві, поширеній прес-службою опозиційного уряду.

“Оскільки в країні спостерігається тенденція, що вищі посади займають випадкові люди, владі треба серйозніше поставитися до питань базової освіти”, – йдеться в заяві.

“Візит Президента Януковича до Німеччини довів, що зараз найактуальніша проблема в українській освітній системі – це саме географія. Тому ми вимагаємо від влади негайного звернення до фахівців, які мають розробити новий курс географії”, – заявляє опозиція.

“Звертаємо увагу, що окремі уроки слід присвятити темам: Порівняльна характеристика Італії та Ірландії, Місце Ізраїлю в Європі, Історико-географічний екскурс у становлення балканських країн: Косово та Чорногорія”, – наголошується в заяві.

Крім того, опозиція пропонує подібний курс ввести “не тільки в школах, але й у вищих закладах влади – насамперед, в Адміністрації Президента”.

Опозиційний уряд також наполягає на належному технічному забезпеченні навчального процесу. “Якщо навіть “лідерові нації” Президенту Януковичу не вистачає подарованого Колесніковим IPad`а, щоб вивчити назви країн – що казати про маленьких школярів?”, – обурюється опозиція.

Опозиційний уряд “звертає увагу Януковича, що поки він бавиться з дорогими подарунками від підлеглих, учням не вистачає елементарних підручників, а міністр освіти не соромиться спокійно повідомляти, що школи будуть забезпечені книгами лише в листопаді”.

При цьому прес-служба опозиційного уряду просить “вибачити за надто жартівливий тон цієї заяви, викликаний тим, що ситуація у керованій Табачником сфері – справжній “сміх крізь сльози”.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович припустився чергових географічних помилок, зокрема під час зустрічей із лідерами інших держав.

Так, перебуваючи 30 серпня у Німеччині український Президент переплутав Італію з Ірландією, сказавши, що колишній президент Єврокомісії Романо Проді родом із Ірландії, тоді як Проді – італійський політик.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня