Українські письменники провели пікет під час візиту Януковича в Берлін

Українські письменники провели пікет під час візиту Януковича в БерлінУчора, 30 серпня, в Берліні під час візиту до Німеччини Президента України Віктора Януковича біля Бранденбурзьких воріт у Берліні відбувся мирний протест на захист свободи слова і демократії в Україні. Протест був ініційований українськими письменниками Іреною Карпою та Сергієм Жаданом, а втілений активної української та німецькою молоддю.

Як повідомили учасники протесту, демонстранти висловили невдоволення ситуацією в Україні і тим напрямком, в якому зараз рухається країна. Крім українців в акції взяли участь німці, чехи, американці, білоруси, росіяни. Як зазначають ініціатори акції, одна українсько-польська пара приїхала на пікет спеціально з Праги.

Демонстранти тримали в руках прапори України, плакати з написами Ukraine – Back in USSR? (Україна – назад до СРСР?), Another journalist murdered – happy now? (Вбито ще одного журналіста – задоволені?) і закликали до дотримання свободи слова, свободи зборів і принципів демократії в Україні. Крім того, активісти роздавали перехожим листівки німецькою мовою, в яких закликали ЄС уважно стежити за подіями в Україні.

Через деякий час до демонстрантів вийшов віце-прем`єр-міністр України Сергій Тігіпко. Він повідомив, що Президент України зауважив протестуючих. Тігіпко поспілкувався з молоддю про проблеми корупції, підняття ціни на газ, про митницю, свободу слова в Україні та його бачення поліпшення ситуації в країні.

Всього в акції взяли участь близько сорока осіб.

Нагадаємо, вчора, 31 серпня, Президент України Віктор Янукович відвідав Німеччину з одноденним візитом.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня