В Україні зростає кількість бездітних шлюбів

В Україні зростає кількість бездітних шлюбівПро це сьогодні, 31 серпня, на прес-конференції повідомила завідувач відділення для вагітних і породіль з акушерською патологією ДУ Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України Наталія Скрипченко.

За її словами, така тенденція існує не тільки в Україні, але й у всьому світі. “Це можна пояснити тим, що стало більше захворювань, які передаються статевим шляхом, це ранні статеві контакти, які приводять до безпліддя, тощо”, – сказав Скрипченко.

При цьому вона зазначила, що зростає і кількість жінок, які завагітніли завдяки допоміжним репродуктивним технологіям (ДРТ). “Коли ці технології було введено в нашій медицині, ми отримали 7-10 тисяч новонароджених дітей. У цілому в Україні проходить до 10 тисяч репродуктивних циклів. Це дуже мало. Наші родини потребують більшої їх кількості”, – повідомила Скрипченко.

Вона також зазначила, що в 2011-2012 рр.. в Україні суттєво зростуть обсяги фінансування програм вегетативно-резонаннсого тестування і кількість циклів, які виконуються в державних клініках.

Нагадаємо, раніше міністр України у справах сім`ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін заявив про необхідність популяризації в Україні народження і виховання в сім`ї другої дитини.

За минулий 2009 чисельність населення України знизилася на 180 тисяч осіб і склала 45 млн 962 900. За січень-квітень цього року кількість населення України скоротилася на 74,6 тисяч чоловік. Таким чином, станом на 1 травня 2010 року в Україні проживало 45 888,4 тис. чоловік.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня