Лев на львівському продукті

У супермаркетах Львова проходить акція «Купуй львівське!». На товарах місцевого товаровиробника поряд із цінниками розміщуються логотипи з написом «Купуй Львівське!». Акція триває у мережі супермаркетів «Барвінок» та супермаркеті «Рукавичка».
«Львівською міською радою розроблена стратегія підтримки місцевого виробника. В рамках стратегії створено єдиний логотип місцевих виробників. Така єдина символіка дозволяє виділити товари місцевих виробників серед великої кількості інших» – розповідає начальник відділу економічного розвитку Вікторія Довжик.

Міський голова Андрій Садовий заохочує львів’ян підтримувати місцевих виробників: «Акція має охопити всі магазини міста Львова і кожен львів’янин як патріот свого міста має купляти ту продукцію, яка виготовлена у Львові. Мені приємно пройтися по рядах у супермаркеті і бачити львівську продукцію і хлібобулочних виробів, і морозиво наше, і майонез, олію, оцет, молочні продукти. Дуже багато є продукції досить високої якості за хорошою ціною і приємно, що це наше, львівське. Тобто ми хочемо дійти до того рівня, коли слово «львівське» означає найвищу якість. Дійсно, на дуже багатьох наших виробництвах, особливо, коли мова йде про продукти харчування, те обладнання, яке сьогодні встановлюється – найновіше обладнання у світі.»

Майкл Пітер Харрісон, директор ТзОВ «Торгова мережа «Барвінок» розповідає: «Ми раді, що ми є частиною такої акції і будемо її підтримувати. Кожного разу, відкриваючи магазин, ми набираємо на роботу близько 40 людей. Звичайно, чим більше магазинів ми будемо відкривати, тим з більшою кількістю львівських виробників ми будемо співпрацювати. В львівській області наразі є 23 наших магазини і в наступні 2-3 роки очікуємо збільшення цієї цифри до 75-80».

Окрім «Рукавички» та «Барвінку», до акції долучається і «Вопак», де вже друкується певна кількість логотипів для їхніх мереж, а також про мережа магазинів «Тобі», з якою ми зараз ведемо переговори. Міський голова зустрічався з керівниками усіх торговельних мереж і практично всі погодились схвально на таку акцію, тому надалі можна очікувати, що акція буде проводитись і в інших торговельних мережах міста. «Я думаю, що через півроку-рік ми зможемо говорити про якісь наші львівські результати» – повідомила Вікторія Довжик.

У 2008 році вже проводилась подібна акція у Запоріжжі під назвою «Купуй Запорізьке – обирай своє». За результатами моніторингу, у 2009 році в цих супермаркетах обсяги продажів збільшились на 30%, а місцеві виробники вийшли на докризовий рівень виробництва і продажу своєї продукції.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня