Сегодня: У справі про отруєння Ющенка з`явилися нові версії

Сегодня: У справі про отруєння Ющенка з`явилися нові версіїЗаступник генпрокурора України Віталій Щоткін заявив, що правда про отруєння екс-президента України Віктора Ющенка – не така вже віддалена перспектива.

Про це він заявивгазеті Сегодня.

“Правда проотруєння – не така вже віддалена перспектива,” – сказав Віталій Щоткін.

Також виданняповідомляє, що в справі про отруєння Ющенка з`явилася версія про те, щодіоксин, яким він був отруєний, могла бути завезена в Україну зі столиціВ`єтнаму Ханоя.

Про це газетіповідомило інформоване джерело в Генеральній прокуратурі України.

Джерело Сегоднятакож повідомило, що заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін розпорядивсярозслідувати справу заново.

“Останнімчасом по ньому не проводилося ніяких слідчих дій, і Ренат дав командувідпрацьовувати всі версії по новій. Одна з них – псевдоотпуєння, інша виводитьслідство на” в`єтнамську “версію – що діоксин нібито був ввезений зПівденно-Східної Азії, зокрема, з Ханоя, де є підприємство з його виробництва,і дано доручення перевірити  нашомупосольству в цій країні, “- повідомляє джерело в Генеральній прокуратурі.

У свою чергуекс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко вважає, що для просуваннясправи потрібно знову допитати Ющенко.

Мельниченко:Потрібно допитати Ющенка, щоб той дав щиросердні зізнання про мотивацію людей,які за цим стояли, якщо отруєння, звичайно, було.”Потрібнодопитати Ющенка, щоб той дав щиросердні зізнання про мотивацію людей, які зацим стояли, якщо отруєння, звичайно, було, – переконаний один з авторівкасетного скандалу,” – сказав Мельниченко.

“Не думаю,що до діоксинової історії причетний Сацюк. Ми зустрічалися з ним у Москві запару днів до нещасливої вечері на його дачі, і навіть натяку на якісь злочинніпосягання я не відчув. А ось навіщо в Австрію, куди був екстреногоспіталізований Ющенко, прилітали американські військові лікарі зі спецназу ічим там займалися, – загадка, “- наголосив він.

Нагадаємо, 22липня повідомлялося, що розслідуванням кримінальних справ про отруєннякандидата в Президенти України Віктора Ющенка, вбивство журналіста ГеоргіяГонгадзе і загибелі лідера Народного руху України В`ячеслава Чорновола будекурирувати заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

Раніше, 17червня, Генеральний прокурор України Олександр Медведько заявив, що йомускладно сказати, яким і коли буде кінцевий результат в розслідуванні справи проотруєння екс-президента Віктора Ющенка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня