Герман не хоче “топтатися” по Тимошенко і Ющенку: Я лише маленька крапка над українським і

Герман не хоче Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман заявляє, що не має наміру “топтатися” по особистостях політиків, які програли.

Про це вона заявила в інтерв`ю Главреду.

“Я всього лише маленька-маленька крапка над українським “і” у цій владі… Коли закінчувалася епоха Ющенка, ще задовго до президентських виборів, в одному з інтерв`ю я сказала, що я по Ющенкові топтатися не буду. Тому що Ющенко дійсно був українським президентом. Інша справа, що він надовго відкинув українську ідею як лейтмотив розвитку суспільства  – хіба що через власну неорганізованість та недоліки характеру. Але це була людина, що думала по-українськи”, – вважає вона.

Ющенко дійсно був українським президентом. Це була людина, що думала по-українськи”

Водночас Герман вважає, що лідеру опозиції Юлії Тимошенко потрібна зміна політичної стилістики.

“Я ніколи не сприймала Тимошенко – ні коли вона була при владі, ні зараз. Але тепер я щодо неї м`якша – тому що не можна топтатися по тих, хто програв. Моє серце завжди на боці тих, хто слабший. А слабша зараз Тимошенко , і я хотіла б їй допомогти”, – сказала заступник голови АП.

“Я хотіла б, щоб Тимошенко зрозуміла, що поки вона не залишить злобу, вона не стане сильнішою. Її зараз може врятувати тільки дружелюбність. Ким був сильний Янукович в опозиції – він подавав руку, говорив, що хоче допомогти. А Юлія Володимирівна була і залишилася в одній стилістиці, яка вже вийшла з моди. Якби у неї була сила змінитися і стати доброзичливою – люби ворога свого, – то може, у неї ще й був би шанс повернутися на Олімп. Але мені здається, що зло, перемігши у ній – перемогло її саму”, – додала Герман.

Як повідомлялося, Герман заявила, що в опозиції є дорогий план з дискредитації влади.

Крім того, Герман вважає, що проти голови СБУ Валерія Хорошковського також проводиться спланована кампанія з дискредитації.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня