Фракція БЮТ позбавилася трьох депутатів і змінила назву

Фракція БЮТ позбавилася трьох депутатів і змінила назвуФракція БЮТ виключила зі свого складу трьох народних депутатів: Богдана Губського, Івана Деньковича та Арнольда Радовця.

Як повідомили в прес-службі БЮТ, відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні фракції.

Народних депутатів виключили зі складу фракції через співпрацю з чинною владою, яка спрямована на перешкоджання участі партії ВО Батьківщина в місцевих виборах, наголошується в повідомленні.

Як повідомило джерело в БЮТ, питання про виключення з фракції Губського обговорювалося окремо. Було прийнято рішення не тільки виключити його з фракції, а й звільнити з посади заступника лідера фракції і надалі виключити з партії на найближчому з`їзді Батьківщини.

За відповідне рішення з 91 присутнього депутата не проголосувало 13. Зокрема, серед них Сергій Осика, Павло Костенко, Андрій Шевченко, Віктор Уколов.

Бютівці звинувачують Губського в тому, що він дав команду кільком “своїм” депутатам – Ігореві Савченку, Петрові Кузьменку, Володимирові Іваненку та Олегові Черпицькому перейти в коаліцію, а також організував переворот у Київській облраді, завдяки котрому влада організувала в ньому свою більшість.

На цьому ж засіданні фракції було прийнято рішення про уточнення назви фракції в парламенті. Згідно з ухваленим рішенням, тепер фракція носитиме назву БЮТ-Батьківщина.

Як повідомлялося, сьогодні, 6 вересня, лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко заявила, що її політична сила фактично позбавлена можливості брати участь у місцевих виборах вже в чотирьох областях.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня