DW: У БЮТ заявили, що СБУ цікавиться людьми, які їдуть на мітинг до Києва

DW: У БЮТ заявили, що СБУ цікавиться людьми, які їдуть на мітинг до КиєваСьогодні, 7 вересня, під Верховною Радою прихильники опозиції будуть протестувати проти підвищення цін на газ. Однак, як повідомляє Deutsche Welle, потрапити виявилося непросто: активісти заявили про підвищений інтерес з боку СБУ.

На заклик Комітету захисту України до Києва планують прибути прибічники опозиції з усіх регіонів країни. Мітинг під Верховною Радою відбуватиметься під такими гаслами: Зупинити підвищення цін на газ! і Ні підвищенню пенсійного віку!.

Тим часом представники регіональних організацій Батьківщини заявили про перешкоди з боку правоохоронців в організації поїздок до Києва.

Зокрема, голова фракції БЮТ в Львівській облраді Іван Стецькович повідомив, що в понеділок до нього зателефонували представники СБУ і цікавилися деталями поїздки до Києва.

“У відповідь я запитав: відколи це СБУ цікавиться такими речами? У нас же діє Конституція, яка дозволяє вільно пересуватися країною. Чи тепер потрібен дозвіл з боку СБУ? На цьому розмова закінчилася”, – заявив Стецькович. Він також додав, що це не поодинокий випадок.

У коментарі Deutsche Welle  керівник прес-служби ДАІ Львівської області Світлана Добровольська повідомила, що ніякого тиску працівники автоінспекції не здійснюють.

“Якщо перевізник не може їхати, значить у нього немає відповідних документів або технічно несправний автобус. І тут немає ніякої політики”, – додала Добровольська. В Асоціації перевізників області заявили, що теж не мають жодних даних про тиск з боку силовиків.Цей матеріал опублікований на Корреспондент.net  у рамках партнерської угоди з Deutsche Welle .

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня