ДТ: Ні Ахметов, ні Жеваго не відмовилися від матеріальної допомоги в Раді

ДТ: Ні Ахметов, ні Жеваго не відмовилися від матеріальної допомоги в РадіТільки шість з 450 депутатів Верховної Ради відмовилися від матеріальної допомоги на оздоровлення при виході у планову відпустку. Однак серед тих, що відмовилися немає найбагатшої людини СНД Ріната Ахметова, а також Таріела Васадзе, Богдана Губського, Костянтина Жеваго, Олександра Фельдмана та інших заможних політиків, повідомляє Дзеркало тижня.

Всього, за даними високопоставленого джерела Дзеркала тижня в апараті Верховної Ради, цього літа заяву на відпустку написав 441 депутат з 450.

Через різні причини цього не зробили дев`ять народних обранців: Олександр Буряк (БЮТ), Володимир Зубик (ПР), Ігор Калетник (КПУ), Григорій Ілляшов (ПР), Леся Оробець (НУ-НС), Дмитро Сандлер (ПР), Віталій Хомутиннік (ПР), Микола Шершун (Блок Литвина) і Микола Янковський (ПР).

Як повідомила виданню прес-секретар Володимира Литвина Ольга Чорна, з решти депутатів при виході у відпустку заяву про відмову від матеріальної допомоги на оздоровлення, передбачену законодавством, відмовилися лише шестеро.

Це Василь Горбаль (ПР, губернатор Львівської області), Анатолій Гриценко (НУ-НС), спікер парламенту Володимир Литвин, Едуард Прутнік (ПР), Георгій Скудар (ПР) і Арсеній Яценюк (НУ-НС).

Розмір матеріальної допомоги на оздоровлення, передбаченої при виході у планову відпустку, дорівнює зарплаті депутата за один місяць (15-18 тисяч гривень).

ДТ нагадує, що згідно з прийнятим у травні й оприлюдненим у ЗМІ кошторисом парламенту на 2010 рік, на статтю депутатське оздоровлення в бюджеті закладено 17 млн. 352 тис. 665 гривень.

Нагадаємо, журнал Корреспондент оцінив статок Ріната Ахметова в $ 17,8 млрд., Костянтина Жеваго – $ 2,4 млрд., Таріела Васадзе – $ 390 млн., Олександра Фельдмана – $ 215, Богдана Губського – 40 млн.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня