ДАІ: Луценко орендував у Приватбанку джип за 100 гривень на місяць

ДАІ: Луценко орендував у Приватбанку джип за 100 гривень на місяцьАвтомобіль Toyota Land Cruiser, яким користувався екс-міністр МВС Юрій Луценко, повернули власнику – банку, який надавав цей автомобіль в оренду МВС.

Як розповів начальник департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий на прес-конференції в Києві у четвер, даний автомобіль, яким користувався Луценко, був зупинений за порушення правил дорожнього руху і відправлений на штрафмайданчик.

Лозовий зазначив, що цей автомобіль належить Приватбанку і нібито був переданий в оренду МВС. За його словами, є інформація, що через фірму ця довіреність була видана водієві, який працював на той час в МВС.

“Є такий факт: автомобіль повинен бути в оренді МВС, а опинився у приватній структурі, і вона видала довіреність приватній особі”, – наголосив він.

Він також повідомив, що є запитання і щодо вартості оренди цього автомобіля, і в цьому можуть угледіти й корупційні прояви з боку Луценка.

Вартість оренди, за словами Лозового, становила 100 грн. на місяць, і, в даний час, за його словами, проводиться перевірка, чи оплачувалися ці гроші.

“Автомобіль повернуто власникові – Приватбанку”, – сказав Лозовий.

Як повідомлялося, 2 вересня департамент зі зв`язків з громадськістю МВС України повідомив, що екс-міністр Луценко втрутився у з`ясування обставин зупинки автомобіля без відповідних документів.

За їхніми даними, на бульварі Лесі Українки в Києві співробітники міліції зупинили автомобіль, водій не надав необхідних документів, які б підтвердили законність керування транспортним засобом. У таких випадках автомобіль прямує на штрафмайданчик для з`ясування всіх обставин.

За даними міліції, в автомобілі було двоє людей. Один з них відрекомендувався співробітникам ДАІ як водій, другий – як охоронець Луценка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня