Справа Гонгадзе: Гриценко не вірить висновками прокуратури

Справа Гонгадзе: Гриценко не вірить висновками прокуратуриНародний депутат України від фракції НУНС, голова комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Анатолій Гриценко не вірить висновками прокуратури у справі Гонгадзе.

Нардеп вважає цюсправу незавершеною.”У покійного міністра МВС Юрія Кравченка не буложодних мотивів особисто віддавати наказ вбивати Гонгадзе”, – заявивГриценко в інтерв`ю одному з українських інформаційних агентств.

За словамидепутата, наказ віддав хтось інший, і він може бути відданий в будь-якій формі.

“Можнасказати: взяти цю висоту! А можна сказати: синок, зроби це. Тому висловлене вбудь-якій формі бажання командира, це – наказ”, – зазначив чиновник.

“Я думаю, щотак само хтось наказав або попросив це зробити Кравченко. Відповідь на цепитання ми не отримали”, – додав він.

Також Гриценко невірить у самогубство Кравченка, оскільки він “зробив два постріли в однуголову різнокаліберною зброєю”.

Як сказав нардеп,без чесної відповіді на питання, хто замовив вбивство Гонгадзе, Україна нематиме майбутнього.

“Поки ми недамо чесну відповідь, хто замовив Гонгадзе – після того, як десять років тілоцієї молодої людини не було поховано по-християнськи, – Україна залишиться проклятоютериторією і не буде мати, принаймні, морального майбутнього”, – наголосивГриценко .

Як повідомлялосяраніше, міжнародні організації журналістів вимагають відновити розслідуваннясправи Гонгадзе. У свою чергу, Леонід Кучма назвав справу про вбивство журналістаГеоргія Гонгадзе міжнародною пр

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня