Львівщина проведе фестиваль про УПА, який хотів ліквідувати Табачник

«У листопаді-грудні 2010 року за фінансової підтримки головного управління освіти і науки Львівської ОДА у всіх загальноосвітніх навчальних закладах області проходитиме ХІ дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»», – повідомив начальник головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайло Брегін.
(клацайте на фото, щоб збільшити)

Марш слави УПА, Львів, 11.10.2009

Він також повідомив, що у навчальному році 2010-2011 з метою національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів буде проведено військово-патріотичну гру Українського козацтва „Сокіл” („Джура”), дитячо-юнацький фестиваль мистецтв „Сурми звитяги”, національно-патріотичну акцію „Свято Героїв”, військово-спортивний молодіжно-юнацький відпочинковий табір «Галицький щит» (спільно з управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації). В обласному бюджеті передбачено кошти на проведення цих заходів.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської ОДА, напрям „Національно-патріотичне виховання” Львівської обласної програми розвитку освітньої галузі на 2009-2012 роки, затвердженої Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою, визнаний пріоритетним у виховній роботі навчальних закладів Львівщини.

«Хочу наголосити, що розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 1718 – р. «Деякі питання військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів” (п.4) – „Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям сприяти залученню учнів загальноосвітніх навчальних закладів до проведення Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри „Зірниця”, має рекомендаційний характер», – додав М. Брегін.

Нагадаємо, міністр освіти та науки Дмитро Табачник висловив намір замінити львівський фестиваль “Сурми звитяги”, присвячений, зокрема, популяризації теми Української повстанської армії (УПА), військово-патріотичною грою “Зірниця”, створеною радянськими піонерами.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня