Убивство під запис: Адвокат вдови Ґонґадзе не виключає, що Кучму хотіли підставити

Убивство під запис: Адвокат вдови Ґонґадзе не виключає, що Кучму хотіли підставитиАдвокат Мирослави Ґонґадзе Валентина Теличенко в коментарі Телекритике заявила, що є підстави для заяви екс-президента Леоніда Кучми, який назвав справу про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе міжнародної провокацією, організованою закордонними спецслужбами.

“Це версія, яка повинна бути ретельно досліджена. Це та сама версія, яку ми ще називаємо” вбивство під запис “. Я цю версію не відкидаю вже кілька років. Але я поки що не бачила цього в матеріалах справи, тому не можу судити наскільки ретельно її вивчали слідчі “, – наголосила Теличенко.

Телекритика нагадала: “Версія” вбивство під запис “полягає в тому, що після випадку з побиттям журналіста Олексія Подольського, записи розмов Леоніда Кучми з цього приводу були проаналізовані, і в зв`язку з тим, що Кучма може говорити подібні фрази, його спровокували сказати щось подібне із згадкою прізвища Ґонґадзе. А після вбивства журналіста його слова мали б сприйматися як доказ причетності до злочину “.

“На жаль, у 2000 році, – зазначила Валентина Теличенко, – зловживання владою і службовими повноваженнями досягали тої міри, що журналіста Подольського незаконно затримали, вивезли в ліс, побили і залишили там напризволяще працівники правоохоронних органів за вказівкою міністра внутрішніх справ. І це вже доведено в судовому порядку і не викликає жодних сумнівів. Це вражає. Не виключено, що така ситуація виявилася придатною передумовою для компрометації українського президента шляхом вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе – те, що в ЗМІ називають “вбивство під запис”.

При цьому адвокат вважає, що поки не буде відповідного рішення суду, не можна виключати і безпосереднього замовлення вбивства журналіста з Банкової або від міністра внутрішніх справ. Саме тому сьогодні, за її словами, надзвичайно важливо досліджувати записи майора Мельниченка. Також адвокат Мирослави Ґонґадзе зазначила, що поки не побачила в матеріалах справи прямих доказів того, що Кравченко був єдиним замовником цього вбивства: “Але, незважаючи на те, що цих прямих доказів немає, я не вірю в щирість свідчень Пукача. Я вважаю, що він злочинець, який заслуговує довічного ув`язнення “.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня