Ъ: Яценюк закликав соратників виграти місцеві вибори

Ъ: Яценюк закликав соратників виграти місцеві вибориЛідер Фронту змін Арсеній Яценюк закликав делегатів позачергового партійного з`їзду виграти місцеві вибори. Основним конкурентом своєї політичної сили на них він назвав Партію регіонів, пише КоммерсантЪ-Украина в статті Фронт змин замахнулся на коалицию.

Позачерговий з`їзд партії Фронт змін, який у п`ятницю відбувся у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза, провели під гаслом Зміни майбутнє.

Серед почесних гостей цього заходу Ъ-Украина зауважив лідера партії Солідарність Петра Порошенка, голову парламентської фракції Наша Україна-Народна самооборона Миколу Мартиненка та голову партії Кияни передусім, голову Шевченківської районної держадміністрації Віктора Пилипишина.

“Це політичні партнери партії”, – пояснив Ъ представник оргкомітету з`їзду. Організатори вирішили наголосити на значимості гостей. Згідно зі сценарієм вони увійшли в залу під урочисту музику і в супроводі лідера Фронту змін, народного депутата Арсенія Яценюка.

Як пише газета, закон про вибори депутатів місцевих рад не вимагає від партій проведення з`їздів, оскільки всі рішення про висунення кандидатів в депутати і мери приймаються на рівні місцевих парторганізацій. У зв`язку з цим головним питанням порядку денного з`їзду було затвердження стратегії партії на виборах.

Більшу частину свого годинного виступу Яценюк переконував однопартійців у тому, що вони мають усі шанси отримати перемогу на місцевих виборах 31 жовтня. Основним конкурентом своєї політичної сили на них і наступних парламентських виборах 2012 року Яценюк назвав Партію регіонів.

“Я ставлю завдання партії і собі особисто – створити реальну противагу Партії регіонів. Результатом парламентської кампанії 2012 року має стати формування коаліції на базі Фронту змін”, – заявив Яценюк. Завершуючи свою промову, він наголосив, що після перемоги на місцевих виборах першим рішенням депутатів облрад має стати повернення собі повноважень, делегованих державним адміністраціям.

Делегатам з`їзду при реєстрації було роздано список з 60 претендентів, рекомендованих керівництвом ФЗ до висунення в мери. Більшість з них – лідери місцевих парторганізацій. Так, на посади мерів Львова та Луганська від ФЗ претендують лідери львівської та луганської обласних парторганізацій Степан Кубів та Ігор Ліскі відповідно.Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках партнерської угоди з газетою Коммерсантъ-Украина.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня