Леся Ґонґадзе відмовилася від пропозиції Ахметова і закликала політиків не піаритись на її матеріальному становищі

Леся Ґонґадзе відмовилася від пропозиції Ахметова і закликала політиків не піаритись на її матеріальному становищіМати журналіста Георгія Ґонґадзе закликала політиків не піаритися і не виносити на всенародне обговорення її матеріальне становище, а звернути увагу на розслідування справи її сина, повідомляє Deutsche Welle.

Так Леся Ґонґадзе відреагувала на оприлюднену в ЗМІ пропозицію бізнесмена, члена Партії регіонів Ріната Ахметова купити для неї квартиру. Пропозиція озвучила заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман в ефірі одного з телеканалів у п`ятницю, зазначивши, що про складне матеріальне становище матері Ґонґадзе бізнесмен дізнався від неї.

Прес-секретар бізнесмена і народного депутата Ріната Ахметова Олена Довженко підтвердила Deutsche Welle, що така пропозиція була. Зараз, за словами Довженка, вона залишається актуальною, відпрацьовуються робочі моменти.

“Питання квартири, матеріальна допомога та інші цінні подарунки для мене зараз не актуальні, – заявила в інтерв`ю Deutsche Welle Леся Ґонґадзе. – Пріоритетом для мене є справа з розслідування вбивства мого сина, а не те, де я живу і який у мене туалет. Тому я змушена відмовити добрим намірам бізнесмена Ріната Ахметова, хоча особисто мені він цього і не пропонував”, – заявила мати журналіста.

Перед цими президентськими виборами мені пропонували відкрити рахунок у банку на велику суму в іноземній валюті, від чого я відмовилася. У цій ситуації для мене це неважливо. Я постійно наголошую, що не хочу, щоб політики використовували моє становище

Леся Ґонґадзе також наголосила, що такі пропозиції надходять часто, особливо перед виборами. Ще в 2005 році вона відмовилася від аналогічної пропозиції Леоніда Черновецького щодо нового житла. “Перед цими президентськими виборами мені пропонували відкрити рахунок у банку на велику суму в іноземній валюті, від чого я відмовилася. У цій ситуації для мене це неважливо. Я постійно наголошую, що не хочу, щоб політики використовували моє становище”, – каже Леся Ґонґадзе.

Нагадаємо, 18 вересня заступник глави АП Ганна Герман повідомила, що народний депутат України (фракція Партії Регіонів) Рінат Ахметов пропонував матері Георгія Ґонґадзе купити квартиру.

“Довідавшись від мене про таку страшну ситуацію в її житті, сказав:” Їдьте до Лесі Ґонґадзе, хай вона вибере собі найкращу квартиру у Львові, і я готовий сьогодні її купити”, – зауважила вона.

Герман уточнила, що повідомила про це матері Ґонґадзе, але вона, як дуже скромна людина, відмовилася.

“Я думаю, що навіть без її волі, ми зробимо це. Рінат Леонідович Ахметов висловив таку добру волю допомогти матері”, – сказала вона.Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках партнерської угоди з Deutsche Welle.

За матеріалами: Українська служба Deutsche Welle 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня